Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SWITCH TP-LINK TL-SF1008D 8 PORTÓW 10/100Mb/s

Nowy

65,00 zł

Zastosowanie produktu

Urządzenie TL-SF1008D to przełącznik Fast Ethernet przeznaczony do użytku domowego lub biurowego.

More details

DOSTĘPNE

Zastosowanie produktu

Urządzenie TL-SF1008D to przełącznik Fast Ethernet przeznaczony do użytku domowego lub biurowego. Każdy z 8 portów urządzenia posiada funkcję automatycznego krosowania MDI/MDIX pozwalając na szybką instalację urządzenia bez konieczności sprawdzania typu użytych kabli. Przełącznik TL-SF1008D jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 60%* zużytej energii. Ponadto, 70% opakowania produktu to materiał do ponownego przetworzenia.

 

Wysoka wydajność

Przełącznik TL-SF1008D posiada 8 portów RJ45 Fast Ethernet 10/100Mb/s z funkcją automatycznej negocjacji szybkości połączeń. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli. Architektura non-blocking umożliwia przekazywanie i filtrowanie pakietów z pełną prędkością przy zachowaniu maksymalnej przepustowości. Ramki jumbo 10K powodują wzrost wydajności transferu dużych ilości danych. Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x dla transmisji w pełnym dupleksie oraz funkcji backpressure dla transmisji w półdupleksie zapewnia płynny ruch sieciowy i niezawodną transmisję danych.

 

Technologia Green TP-LINK

Przełącznik nowej generacji TL-SF1008D Fast Ethernet korzysta z technologii umożliwiającej zwiększenie przepustowości sieci przy dużej oszczędności energii. Urządzenie automatycznie dopasowuje zużycie prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla, dbając o ochronę środowiska naturalnego. Urządzenie jest zgodne z europejską dyrektywą RoHS, ograniczającą użycie sprzętu wykonanego z niebezpiecznych dla środowiska materiałów. Ponadto, 70% opakowania produktu nadaje się do ponowego przetworzenia.

 

Prosta obsługa

Automatyczne funkcje przełącznika sprawiają, że jego instalacja jest bezproblemowa i nie wymaga wprowadzania konfiguracji. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli. Funkcja automatycznej negocjacji połączeń wykrywa na każdym porcie prędkość transmisji podłączonego urządzenia (10 lub 100Mb/s) zapewniając najlepszą wydajność pracy.

 

 

Najważniejsze cechy:

 

Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 60% energii

Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x dla transmisji w pełnym dupleksie oraz funkcji backpressure dla transmisji w półdupleksie

Architektura non-blocking umożliwia przekazywanie i filtrowanie pakietów z pełną prędkością zapewniając maksymalną przepustowość

Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli

Obsługa funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC

Automatyczna negocjacja połączeń na portach umożliwia lepszą integrację urządzeń działających z różnymi prędkościami transmisji: 10Mb/s, 100Mb/s lub 1000Mb/s

Brak wentylatora w obudowie zapewnia cichą pracę urządzenia

Obudowa typu desktop

Prosta instalacja dzięki technologii Plug and Play

Napisz komentarz

SWITCH TP-LINK TL-SF1008D 8 PORTÓW 10/100Mb/s

SWITCH TP-LINK TL-SF1008D 8 PORTÓW 10/100Mb/s

Zastosowanie produktu

Urządzenie TL-SF1008D to przełącznik Fast Ethernet przeznaczony do użytku domowego lub biurowego.

Zobacz również