Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ROUTER TP-LINK TL-W841N STANDARD N 300 Mb/S

Nowy

95,00 zł

Router TL-WR841N działający zgodnie ze standardem N z prędkością do 300Mb/s pozwala na tworzenie przewodowych i bezprzewodowych połączeń sieciowych. Przeznaczony jest dla małych przedsiębiorstw oraz na użytek domowy. 

More details

DOSTĘPNE

Router TL-WR841N działający zgodnie ze standardem N z prędkością do 300Mb/s pozwala na tworzenie przewodowych i bezprzewodowych połączeń sieciowych. Przeznaczony jest dla małych przedsiębiorstw oraz na użytek domowy. Wykorzystuje technologię 2T2R MIMO zapewniającą niespotykaną wydajność transmisji, dzięki której możliwy jest płynny przekaz HD wideo, komunikacja VoIP oraz działanie gier online. Na stylowej obudowie urządzenia znajduje się przycisk aktywujący funkcję Wi-Fi Protected Setup (WPS). Umożliwia ona aktywację połączenia wykorzystującego mechanizm szyfrowania WPA2 do ochrony sieci przed zagrożeniami z zewnątrz.

 

Transmisja bezprzewodowa w standardzie N - wysoka prędkość i zasięg

 

 Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, router TL-WR841N umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w porównaniu do produktów działających w standardzie 11g jest 15 razy szybsze i pokrywa sygnałem 5 krotnie większy obszar. Bezprzewodowa prędkość przesyłu danych wynosi do 300Mb/s.

 

Ogranicza to straty sygnału powstałe na skutek dużych odległości lub przeszkód (stalowych lub betonowych ścian budynków firm lub mieszkań). Ponadto, w przeciwieństwie do rozwiązań standardu 11g, możliwe jest utworzenie długodystansowego połączenia z siecią bezprzewodową. Router umożliwia wysoką jakość transmisji wymagającej dużego pasma, zapewniając wolny od opóźnień przekaz HD wideo, komunikację VoIP oraz działanie gier online.

 

Technologia CCA - stabilna transmisja bezprzewodowa

 

 Technologia Clear Channel Assessment (CCA) umożliwia automatyczne unikanie konfliktów kanałów zwiększając wydajność bezprzewodowej transmisji.

 

Szyfrowanie WPA / WPA2 - zaawansowana ochrona sieci

 

Szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń Wi-Fi przed atakami spoza sieci. Urządzenie TL-WR841N obsługuje stworzony przez WI-FI Alliance standard szyfrowania WPA/WPA2 (w wersjach Personal oraz Enterprise) zabezpieczający sieć WLAN przed zagrożeniami z zewnątrz.

 

Przycisk WPS - aktywacja bezpiecznego połączenia

 

Dzięki funkcji Wi-Fi Protected Setup™ (WPS), urządzenie urządzenie TL-WR841N umożliwiaj użytkownikom automatyczne zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego poprzez naciśnięcie przycisku QSS. W porównaniu do szyfrowania WEP, wykorzystanie metody szyfrowania WPA2 zapewnia większe bezpieczeństwo sieci. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z tradycyjną konfiguracją, ale również dużo wygodniejsze (nie trzeba pamiętać żadnego hasła).

 

Funkcja QoS - kontrola pasma transmisji w zależności od adresu IP

 

 Często zdarza się, iż jednoczesne wykorzystanie sieci internetowej przez wielu użytkowników w domach lub małych biurach powoduje niedostateczną ilość pasma potrzebnego do transmisji danych. Router TL-WR841N wspiera funkcję IP QoS, zapewniającą kontrolę wykorzystania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Dzięki temu użytkownicy małych sieci wykorzystują określoną przepustowość łączy, a korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji nie powoduje spadku wydajności sieci.

 

Najważniejsze cechy produktu:

 

Wykorzystanie technologii N zapewniającej prędkość transmisji do 300 Mb/s to idealne rozwiązanie dla zastosowań wymagających szerokiego pasma lub wrażliwych na zakłócenia, np. transmisji wideo, VoIP lub gier online.

Technologia 2T2R MIMO™ zapewnia większą przepustowość i zasięg transmisji w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami

Przycisk WPS umożliwia proste zestawienie bezpiecznego połączenia z wykorzystaniem standardu szyfrowania WPA

Tryb pracy WDS zapewnia mostowanie połączeń w celu rozszerzenia zasięgu sieci bezprzewodowej

Funkcja kontroli rodzicielskiej umożliwia zarządzanie dostępem do Internetu

Obsługa serwerów wirtualnych oraz hostów DMZ umożliwia umiejsciowienie serwerów usług internetowych wewnątrz sieci LAN

Wygodne zarządzanie dzięki automatycznie przesyłanej informacji dotyczącej logów systemu

Zgodność z urządzeniami działającymi w standardzie 802.11b/g

Oprogramowanie Easy Setup Assistant umożliwia wygodną i szybką instalację

Zintegrowane zewnętrzne anteny umożliwiają lepszą regulację transmisji oraz zwiększenie jej zasięgu

Elegancka obudowa, możliwość montażu na ścianie

Napisz komentarz

ROUTER TP-LINK TL-W841N STANDARD N 300 Mb/S

ROUTER TP-LINK TL-W841N STANDARD N 300 Mb/S

Router TL-WR841N działający zgodnie ze standardem N z prędkością do 300Mb/s pozwala na tworzenie przewodowych i bezprzewodowych połączeń sieciowych. Przeznaczony jest dla małych przedsiębiorstw oraz na użytek domowy. 

Zobacz również