Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT DIGITRADIO 301 IR DAB+/FM RADIO CZARNE

Nowy

449,00 zł

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisatmodel DigitRadio 301 IR kolor CZRNY.

nr kat. 0000/4996

More details

DOSTĘPNE

DIGITRADIO 301 IR to eleganckie i kompaktowe radio wyposażone w wiele komfortowych funkcji. Ciesz się rozmaitymi stacjami ogólnokrajowymi i regionalnymi oraz cyfrową jakością dźwięku w technologii DAB+. Intuicyjne sterowanie za pomocą pokrętła oraz komfortowy wyświetlacz LCD gwarantują łatwy dostęp do licznych funkcji.

Zintegrowana łączność WLAN umożliwia odtwarzanie przez DIGITRADIO 301 IR nie tylko tysięcy internetowych stacji radiowych, lecz także strumieni danych UPnP z komputerów PC, smartfonów oraz dysków NAS należących do sieci domowej.


Radio internetowe

Dzięki funkcji radia internetowego zyskacie Państwo dostęp od tysięcy stacji radiowych z całego Świata, np. dzięki podłączeniu do sieci lokalnej urządzenie ma dostęp do internetu. Nasi specjaliści stale rozbudowują i aktualizują lista kanałów radiowych.

Streaming audio

Streaming audio umożliwia nieograniczony dostęp do zasobów w sieci UPnP np. plików multimedialnych zapisanych na komputerze lub na dysku twardym wbudowanym w dekoderze czy telewizorze. Teraz łatwo odtworzysz na telewizorze np. film zapisany na Twoim komputerze.

Radio cyfrowe DAB+ w doskonałej jakości dźwięku.

Cyfrowe radio DAB + to nowy wymiar radia o doskonałej jakości dźwięku, bez zakłóceń i szumów. DAB + można odbierać stacjonarnie (np. w domu, czy w biurze) i mobilnie przez antenę . Już teraz w Polsce można słuchać wielu ciekawych stacji radiowych DAB+, a oferta programowa cyfrowego radia stale rośnie.

UKF/ RDS

Z tym urządzeniem odbierzecie Państwo najnowsze stacje cyfrowego radia, jak również tradycyjne kanały z częstotliwości UKF. System RDS (Radio Data System) wyświetla na ekranie urządzenia dodatkowe informacje od nadawcy np. tytuł i wykonawcę aktualnie nadawanego utworu.

W zestawie:

DigitRadio 301 IR

Zasilacz

skrócona instrukcja obsługi

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Napisz komentarz

TECHNISAT DIGITRADIO 301 IR DAB+/FM RADIO CZARNE

TECHNISAT DIGITRADIO 301 IR DAB+/FM RADIO CZARNE

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisatmodel DigitRadio 301 IR kolor CZRNY.

nr kat. 0000/4996

Zobacz również