Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT DIGITRADIO 143 DAB/FM INTERNET RADIO CD

Nowy

969,00 zł

Cyfrowe Radio Dab+/FM, multiroom, funkcją SPOTIFY i Radia Internetowego.

Firmy TECHNISAT model DigitRadio 143 kolor CZARNY.

nr kat. 0000/3946

 

More details

NIEDOSTĘPNE

Technisat DigitRadio 143 to wysokiej jakości cyfrowe radio DAB+ oraz FM, dodatkowo posiada odtwarzacz płyt CD / MP3.

DigitRadio 143 posiada możliwość odbioru internetowych stacji radiowych poprzez WiFi lub LAN, funkcję multiroom oraz Streaming audio.

Szerokość wynosząca 430 mm umożliwia precyzyjne zintegrowanie DIGITRADIO 140 jako element wysokiej jakości systemu muzycznego.

Urządzenie pozwala na rozszerzenie systemu Hi-Fi o szereg funkcji radiowych oraz muzycznych i umożliwia przesyłanie strumienia dźwiękowego. Poszczególne funkcje wyświetlają się na dużym wyświetlaczu o przekątnej 3.2".

Nowy element systemu Hi-Fi jest także wyposażony w odtwarzacz CD przystosowany do odczytu plików MP3. Urządzenie to zachwyca głębią dźwięków muzyki i bogactwem detali.

W połączeniu ze wzmacniaczem i głośnikami systemu muzycznego, całość zapewni porywający, naturalny dźwięk. W trybie odtwarzania sieciowego urządzenie może korzystać z biblioteki multimedialnej i umożliwia wykorzystanie systemu Hi-Fi w trybie odtwarzania Multiroom firmy TECHNISAT.

Urządzeniem można wygodnie sterować za pomocą aplikacji CONNECT.

Radio internetowe

Dzięki funkcji radia internetowego zyskacie Państwo dostęp od tysięcy stacji radiowych z całego Świata, np. dzięki podłączeniu do sieci lokalnej urządzenie ma dostęp do internetu. Nasi specjaliści stale rozbudowują i aktualizują lista kanałów radiowych.

Streaming audio

Streaming audio umożliwia nieograniczony dostęp do zasobów w sieci UPnP np. plików multimedialnych zapisanych na komputerze lub na dysku twardym wbudowanym w dekoderze czy telewizorze. Teraz łatwo odtworzysz na telewizorze np. film zapisany na Twoim komputerze

Spotify

Użyj aplikacji Spotify na smartfonie, tablecie lub komputerze, aby słuchać ulubionych wykonawców i najnowszych hitów z radia lub odtwarzać przez głośniki TechniSat.Usługa Spotify Premium jest wymagana do korzystania z usługi Spotify Connect. Więcej informacji na stronie www.spotify.com/premium.

Na wbudowanym ekranie obok informacje o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Jako radio budzik urządzenie umożliwia zaprogramowanie dwóch osobnych czasów budzenia. Zintegrowana funkcja radiobudzika oferuje budzenie za pomocą ulubionej audycji radiowej (DAB+ / FM / radio internetowe). Dzięki dodatkowej funkcji sleep można przyjemnie zakończyć wieczór, użytkownik ma możliwość ustalenia czasu, po którym urządzenie samoczynnie przejdzie do trybu czuwania.

Za pomocą wejścia Audio Input (2 x RCA) można podłączyć zewnętrzne źródło muzyki.

Sterowania radiem może się odbywać na 3 sposoby:

pierwszy to regulacja i przyciski na obudowie

drugi to obsługa pilotem

trzeci to sterowanie poprzez nowoczesną (darmową) aplikację TechniSat Connect. W zestawie z radiem znajduje się wygodny i intuicyjny pilot zdalnego sterowania

Specyfikacja:


Wejścia / wyjścia

 • Analogowe wyjście Audio RCA L+R
 • Analogowe wejście Audio RCA L+R
 • Cyfrowe optyczne i koncentryczne
 • Gniazdo słuchawkowe typu jack 3,5 mm
 • Gniazdo LAN
 • Gniazdo USB
 • Gniazdo anteny typu F
 • Gniazdo anteny WLAN

 

W zestawie:

 • DigitRadio 143 kolor czarny
 • antena kablowa DAB+ / UKF
 • antena WLAN
 • pilot, baterie
 • instrukcja obsługi

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

 

 

Napisz komentarz

TECHNISAT DIGITRADIO 143 DAB/FM INTERNET RADIO CD

TECHNISAT DIGITRADIO 143 DAB/FM INTERNET RADIO CD

Cyfrowe Radio Dab+/FM, multiroom, funkcją SPOTIFY i Radia Internetowego.

Firmy TECHNISAT model DigitRadio 143 kolor CZARNY.

nr kat. 0000/3946

 

Zobacz również