Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT DIGITRADIO 20 CD DAB+ FM DO KUCHNI

Nowy

629,00 zł

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisat model DigitRadio 20 CD

kolor ANTRACYT model 0000/4999

 

More details

DOSTĘPNE

Cyfrowe radio DAB + to nowy wymiar radia o doskonałej jakości dźwięku, bez zakłóceń i szumów. DAB + można odbierać stacjonarnie (np. w domu, czy w biurze) i mobilnie przez antenę . Już teraz w Polsce można słuchać wielu ciekawych stacji radiowych DAB+, a oferta programowa cyfrowego radia stale rośnie.

DIGITRADIO 20 CD jest idealnym radiem DAB+ dla tych, którzy mają bardzo mało miejsca w kuchni.

Radio może być używane jako wbudowane radio kuchenne, oszczędzając cenne miejsce na półce lub na regale. Oprócz funkcji radia, urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz CD, który odtwarza zarówno płyty audio CD, jak i płyty MP3 CD. Podczas przygotowywania posiłków można również skorzystać z praktycznego timera do rejestracji czasu. Oczywiście radio może być również używane wolnostojące.

Dzięki eleganckiemu wyświetlaczowi OLED i aluminiowym pokrętłom, DIGITRADIO 20 CD prezentuje się doskonale nie tylko kuchni ale innym pomieszczeniach. Aby zapewnić jeszcze lepszy odbiór, urządzenie można rozbudować o antenę zewnętrzną za pośrednictwem przyłącza antenowego

Cyfrowe radio DAB +

Nowy wymiar radia o doskonałej jakości dźwięku, bez zakłóceń i szumów. DAB + można odbierać stacjonarnie (np. w domu, czy w biurze) i mobilnie przez antenę . Już teraz w Polsce można słuchać wielu ciekawych stacji radiowych DAB+, a oferta programowa cyfrowego radia stale rośnie.

CD-Player z funkcją MP3

Możesz słuchać swojej pełnej kolekcji płyt CD na zintegrowanym odtwarzaczu CD. Odtwarzacz CD obsługuje klasyczne płyty audio CD, a także formaty CD-R i CD-RW. Ponadto można również odtwarzać płyty MP3 CD.

Equalizer

Ręcznie wyreguluj wysokie i niskie tony, aby uzyskać indywidualną i optymalną kompozycję dźwięku.

UKF

Odbieraj klasyczne stacje radiowe FM. Radio Data System (RDS) wyświetla dodatkowe informacje o audycji i częstotliwość, przesyłane przez nadawcę stacji radiowej FM.

SPECYFIKACJA:


W zestawie:

  • DigitRadio 20 CD
  • miniaturowa antena DAB/UKF
  • zasilacz
  • płyta montażowa
  • zestaw śrub
  • instrukcja obsługi.

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

 

Napisz komentarz

TECHNISAT DIGITRADIO 20 CD DAB+ FM DO KUCHNI

TECHNISAT DIGITRADIO 20 CD DAB+ FM DO KUCHNI

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisat model DigitRadio 20 CD

kolor ANTRACYT model 0000/4999

 

Zobacz również