Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT DIGITRADIO 371 CD IR DABFM CYFROWE RADIO

Nowy

849,00 zł

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisat model DigitRadio 371 CD IR.

nr kat. 0001/2949 KOLOR BIAŁY

More details

DOSTĘPNE

DIGITRADIO 371 CD IR zapewnia wszystkie elementy świetnej rozrywki. Kompaktowe i eleganckie urządzenie zachwyca mnogością stacji radiowych DAB+, UKF oraz internetowych. Urządzenie jest także wyposażone w zintegrowany odtwarzacz CD, dzięki czemu DIGITRADIO 371 CD IR jest alternatywą dla klasycznego, kompaktowego odtwarzacza.

Odtwarzacz CD umożliwia odtwarzanie płyt dźwiękowych CD i płyt z plikami MP3, także tych nagranych na płytach CD-R oraz CD-RW. Istnieje także możliwość odtwarzania plików MP3 zapisanych na zewnętrznych nośnikach danych USB. Złącze USB umożliwia korzystanie z plików zapisanych na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon.

Zastosowana w modelu DIGITRADIO 371 CD IR łączność Bluetooth pozwala na bezprzewodowy odsłuch muzyki zapisanej na urządzeniach mobilnych.

Model DIGITRADIO 371 CD IR zachwyca nie tylko różnorodnością źródeł muzyki, lecz także piekną barwą dźwięku. Dwa wysokiej mocy głośniki zapewniają fantastyczny odsłuch Stereo.

Kolorowy wyświetlacz 2,4" służy do wyświetlania dodatkowych informacji, nazw stacji i utworów a intuicyjna koncepcja obsługi sprawia, że nawigacja w wielofunkcyjnym menu DIGITRADIO 371 CD IR jest bardzo łatwa. Alternatywnie, sterowanie systemem muzycznym może odbywać się za pomocą załączonego pilota zdalnego sterowania lub za pomocą aplikacji TechniSat CONNECT zainstalowanej na smartfonie/tablecie.

Najważniejsze funkcje:

  • Cyfrowe radio DAB+
  • Radio UKF (z RDS i PLL)
  • Pamięć ulubionych (dla 20 DAB i 20 UKF)
  • Bezgraniczna różnorodność muzyki dzięki odtwarzaniu radia internetowego
  • Kolorowy wyświetlacz TFT (2,4")
  • Odbiornik CD z funkcją MP3
  • Zintegrowana łączność WLAN
  • Strumień dźwięku Bluetooth (odbiór)
  • Złącze USB z funkcją ładowania i odtwarzania MP3

UKF/ RDS

Z tym urządzeniem odbierzecie Państwo najnowsze stacje cyfrowego radia, jak również tradycyjne kanały z częstotliwości UKF. System RDS (Radio Data System) wyświetla na ekranie urządzenia dodatkowe informacje od nadawcy np. tytuł i wykonawcę aktualnie nadawanego utworu.

Radio internetowe

Dzięki funkcji radia internetowego zyskacie Państwo dostęp od tysięcy stacji radiowych z całego Świata, np. dzięki podłączeniu do sieci lokalnej urządzenie ma dostęp do internetu. Nasi specjaliści stale rozbudowują i aktualizują lista kanałów radiowych.

Zegar

Na wbudowanym ekranie obok informacje o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem

Ulubiona muzyka ze Smartphona.

Dzięki strumieniowaniu audio Bluetooth możesz przesyłać muzykę ze smartfona, tabletu lub komputera, bez podłączania kabli i słuchać jej w najlepszej jakości dźwięku na Twoim urządzeniu TechniSat.

TechniSat CONNECT

TechniSat CONNECT to pierwsza aplikacja, która umożliwia zdalne sterowanie wieloma inteligentnymi funkcjami urządzenia z poziomu centralnej aplikacji. Aplikację można indywidualnie dostosować do różnych wymagań za pomocą różnych modułów aplikacji. CONNECT jest dostępny na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

 

 

Gwarancja 24 miesiące

Napisz komentarz

TECHNISAT DIGITRADIO 371 CD IR DABFM CYFROWE RADIO

TECHNISAT DIGITRADIO 371 CD IR DABFM CYFROWE RADIO

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisat model DigitRadio 371 CD IR.

nr kat. 0001/2949 KOLOR BIAŁY

Zobacz również