Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT TECHNIRADIO 4 IR RADIO DAB+ INTERNETOWE

Nowy

349,00 zł

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisat model TechniRadio 4 IR

nr kat. 0000/3927 KOLOR CZRNY

More details

OSTATNIE SZTUKI

Warning: Last items in stock!

TECHNIRADIO 4 IR oferuje ogromną różnorodność stacji radiowych. Oprócz odbioru stacji nadających w paśmie UKF oraz cyfrowych stacji DAB+, po podłączeniu do sieci WLAN, urządzenie może być także radiem internetowym. Dzięki temu z TECHNIRADIO 4 IR masz możliwość odsłuchu lokalnych i krajowych stacji radiowych, a także stacji z całego Świata.

Doskonałą jakość dźwięku zapewnia zintegrowany głośnik. Urządzenie umożliwia zapis 40 ulubionych stacji radiowych dla pasma UKF oraz DAB+ oraz dziesięciu stacji internetowych.

Obsługa urządzenia TECHNIRADIO 4 IR odbywa się za pomocą dwóch pokręteł umieszczonych na przedniej stronie urządzenia i czytelnych przycisków na górnej stronie urządzenia. Radiem można również sterować zdalnie, za pomocą aplikacji TechniSat Connect.

TECHNIRADIO 4 IR ma kompaktową obudowę oraz duży, czytelny wyświetlacz z regulacją jasności. 

Najważniejsze funkcje:

  • Cyfrowe radio DAB+
  • Radio UKF (z RDS i PLL)
  • Bezgraniczna różnorodność muzyki dzięki odtwarzaniu radia internetowego
  • Kolorowy wyświetlacz TFT (2,4")
  • Zegar i datownik
  • Możliwość ustawienia dwóch czasów budzenia
  • Funkcja drzemki i wyłączenia z opóźnieniem
  • Lista ulubionych stacji (40 dla DAB+, 40 dla UKF i 10 dla internetowych)


 

Radio internetowe

Dzięki funkcji radia internetowego zyskacie Państwo dostęp od tysięcy stacji radiowych z całego Świata, np. dzięki podłączeniu do sieci lokalnej urządzenie ma dostęp do internetu. Nasi specjaliści stale rozbudowują i aktualizują lista kanałów radiowych.

TechniSat CONNECT

TechniSat CONNECT to pierwsza aplikacja, która umożliwia zdalne sterowanie wieloma inteligentnymi funkcjami urządzenia z poziomu centralnej aplikacji. Aplikację można indywidualnie dostosować do różnych wymagań za pomocą różnych modułów aplikacji. CONNECT jest dostępny na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

UKF/ RDS

Z tym urządzeniem odbierzecie Państwo najnowsze stacje cyfrowego radia, jak również tradycyjne kanały z częstotliwości UKF. System RDS (Radio Data System) wyświetla na ekranie urządzenia dodatkowe informacje od nadawcy np. tytuł i wykonawcę aktualnie nadawanego utworu.

Budzik / timer wyłączania

Produkt ten jest wyposażony w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do Państwa dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi Państwa muzyką z ulubionego programu

W zestawie:

TechniRadio 4 IR kolor czarny

pilot zdalnego sterowania

przewód zasilający

instrukcja obsługi

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Napisz komentarz

TECHNISAT TECHNIRADIO 4 IR RADIO DAB+ INTERNETOWE

TECHNISAT TECHNIRADIO 4 IR RADIO DAB+ INTERNETOWE

Cyfrowe Radio Dab+/FM Firmy Technisat model TechniRadio 4 IR

nr kat. 0000/3927 KOLOR CZRNY

Zobacz również