Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

RADIO INTERNETOWE TECHNISAT STERNRADIO IR 1

Nowy

195,00 zł

Radio Internetowe oraz FM Firmy Technisat STERNRADIO IR 1

nr kat. 0000/3960

 

More details

NIEDOSTĘPNE

Kompaktowe radio internetowe STERNRADIO IR1 umożliwia odsłuch tysięcy stacji radiowych nadawanych w internecie oraz podcastów. Wszędzie, gdzie tylko chcesz: w kuchni, biurze, sypialni, jak i pokoju dziecięcym. Po podłączeniu do sieci domowej WLAN uzyskasz dostęp do nieograniczonych zasobów muzyki, wiadomości i stacji radiowych, z całego Świata.

Obok głośnika znajduje się 5 przycisków szybkiego wyboru stacji radiowych, które możesz dowolnie zaprogramować. Dalsze internetowe stacje radiowe możesz szybko wyszukać na dużym kolorowym wyświetlaczu. Są one posortowane według kategorii: popularność, gatunek muzyczny i język nadawania. Duże, praktyczne pokrętło nawigacji ułatwia przewijanie. Pozostałe stacje radiowe łatwo zapiszesz na liście ulubionych.

Ponadto STERNRADIO IR1 ma dla Ciebie szereg kojących dźwięków specjalnie zintegrowanych z funkcją usypiania i budzenia. Wybierz uspokajający szum deszczu, relaksującą muzykę fortepianową lub świergot ptaków z tzw. listy stacji do zasypiania. Model STERNRADIO IR 1 posiada także szereg pomocnych funkcji budzenia, drzemki oraz budzika.

W razie potrzeby wyświetlacz można przyciemnić lub rozjaśnić, a nawet przełączyć z wyświetlacza kolorowego na widok monochromatyczny, w odcieniach czerni i szarości. Jeśli urządzenie przejdzie w tryb czuwania, oprócz czasu i daty, na wyświetlaczu mogą być również wyświetlane lokalne informacje o pogodzie.

Radio internetowe STERNRADIO IR 1 umożliwia także odsłuch muzyki z urządzeń zewnętrznych, takich jak np. odtwarzacz MP3. Wystarczy je podłączyć do wejścia AUX-IN. Możesz też przesyłać strumieniowo muzykę z sieci domowej przez UPnP do STERNRADIO IR 1. Odsłuch możliwy jest także za pośrednictwem słuchawek po ich podłączeniu do gniazda 3,5 mm. Włącznik umieszczony na tylnej ścianie urządzenia pozwala na jego całkowite odłączenie od zasilania.

Dostęp do tysięcy stacji radiowych

STERNRADIO IR1 umożliwia odsłuch tysięcy stacji radiowych nadawanych w internecie oraz podcastów. Wszędzie, gdzie tylko chcesz: w kuchni, biurze, sypialni, jak i pokoju dziecięcym. Po podłączeniu do sieci domowej WLAN uzyskasz dostęp do nieograniczonych zasobów muzyki, wiadomości i stacji radiowych, z całego Świata.

Główne Cechy:

Zegar

Na wbudowanym ekranie obok informacje o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem

 

Budzik / timer wyłączania

Produkt ten jest wyposażony w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do Państwa dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi Państwa muzyką z ulubionego programu.

Dlaczego warto wybrać radio internetowe?

Podstawowym ograniczeniem radia FM jest fakt, że możemy je odbierać wyłącznie na danym obszarze, ograniczonym mocą nadajnika. Sprawia to, że dostęp do radia bywa bardzo mocno ograniczony. Radio Internetowe to pełna wolność słuchania wszystkich stacji radiowych i informacji z całego świata!!!. Jedyne co potrzebujesz to dostęp do sieci internetowej

BARDZO PROSTE STEROWANIE !!!

Obok głośnika znajduje się 5 przycisków szybkiego wyboru stacji radiowych, które możesz dowolnie zaprogramować. Dalsze internetowe stacje radiowe możesz szybko wyszukać na dużym kolorowym wyświetlaczu. Są one posortowane według kategorii: popularność, gatunek muzyczny i język nadawania. Duże, praktyczne pokrętło nawigacji ułatwia przewijanie. Pozostałe stacje radiowe łatwo zapiszesz na liście ulubionych.

 

BUDZENIE I USYPIANIE KTÓREGO JESZCZE NIE ZNAŁEŚ !!!

STERNRADIO IR1 ma dla Ciebie szereg kojących dźwięków specjalnie zintegrowanych z funkcją usypiania i budzenia. Wybierz uspokajający szum deszczu, relaksującą muzykę fortepianową lub świergot ptaków z tzw. listy stacji do zasypiania. Model STERNRADIO IR 1 posiada także szereg pomocnych funkcji budzenia, drzemki oraz budzika. W razie potrzeby wyświetlacz można przyciemnić lub rozjaśnić, a nawet przełączyć z wyświetlacza kolorowego na widok monochromatyczny, w odcieniach czerni i szarości. Jeśli urządzenie przejdzie w tryb czuwania, oprócz czasu i daty, na wyświetlaczu mogą być również wyświetlane lokalne informacje o pogodzie.

ODSŁUCH  MUZYKI Z URZĄDZEŃ ZEWNĘTRZNYCH

Radio internetowe STERNRADIO IR 1 umożliwia także odsłuch muzyki z urządzeń zewnętrznych, takich jak np. odtwarzacz MP3. Wystarczy je podłączyć do wejścia AUX-IN. Możesz też przesyłać strumieniowo muzykę z sieci domowej przez UPnP do STERNRADIO IR 1. Odsłuch możliwy jest także za pośrednictwem słuchawek po ich podłączeniu do gniazda 3,5 mm. Włącznik umieszczony na tylnej ścianie urządzenia pozwala na jego całkowite odłączenie od zasilania.

Specyfikacja:

 • Odbiór FM 87,5 - 108 MHz, RDS
 • Radio internetowe
 • WLAN: 802.11 b/g/n
 • Budzik z opcją sleep i snooze (dodatkowe efekty dziwękowe)
 • Moc muzyczna: 2 W RMS
 • Zasilacz sieciowy: microUSB 5 V / 1000 mA
 • Kolorowy wyświetlacz LCD 2.4” TFT
 • Stacja pogodowa – prognoza dla 5000 miast
 • Wejście słuchawkowe: 1x (3,5mm)

 

W zestawie:

 • STERNRADIO IR 1
 • Zasilacz sieciowy
 • Instrukcja obsługi

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

 

Napisz komentarz

RADIO INTERNETOWE TECHNISAT STERNRADIO IR 1

RADIO INTERNETOWE TECHNISAT STERNRADIO IR 1

Radio Internetowe oraz FM Firmy Technisat STERNRADIO IR 1

nr kat. 0000/3960

 

Zobacz również