Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ANTENA NAZIEMNA TELEVES ZENIT MIX LTE 149301

Nowy

297,00 zł

Antena renomowanej hiszpańskiej firmy TELEVES, nowoczesna antena kierunkowa Televes V Zenit z wbudowanym filtrem LTE.

Model 149301.

More details

DOSTĘPNE

Oferujemy nowy model anteny, renomowanej hiszpańskiej firmy TELEVES, nowoczesna antena kierunkowa Televes V Zenit z filtrem LTE.

Antena specjalnie zaprojektowana do odbioru pasma  UHF (470-790 MHz) oraz VHF (174-230 MHz) w polaryzacji PIONOWEJ/POZIOMEJ.

Antena posiada wbudowany filtr LTE. Zapewnia doskonały odbiór telewizji HD z naziemnych nadajników cyfrowych. Antena zapewnia optymalną wydajność zarówno pod względem przepustowości, jak i zysku. Niewątpliwie jej zaletą jest łatwość montażu.

Antena jest wykonana z wysokiej jakości aluminium gwarantującym długą żywotność anteny. Plastikowe elementy wykonano z bardzo odpornego tworzywa ABS. W antenie Televes Zenit Mix zastosowano innowacyjny system szybkiego i bezpiecznego montażu reflektorów.

Antena V Zenit MIX składa się z dwóch anten do odbioru MIX. Część do UHF to antena o strukturze typu V, składająca się z dwóch Yagi nakładających się pionowo i w fazie, co pozwala osiągnąć bardzo dobry stosunek pomiędzy zyskiem a integralnością. Ponadto, antena wyposażona jest w dipol i specjalne reflektory do odbioru pasma BIII.

Podobnie jak w odpowiedniku anteny V Zenit UHF nr kat. 149202, zmiana ustawienia direktorów pozwala na zmianę charakterystyki częstotliwości w zakresie UHF, umieszczając górna granice pasma w kanale 58, 59 lub 60. Dostosowując odcięcie w pasmie UHF, skutki zakłóceń pochodzących z LTE800/4G w urządzeniach TV w większości przypadków są eliminowane.

Główne Cechy:

Antena przystosowana do każdej mapy kanałów Dywidendy Cyfrowej, niezależnie od kanału górnego

VHF/MUX 8 - możliwość przestawienia w polaryzacji PION/POZIOM

Solidna i lekka. Małe obciążenie wiatrem

Równomierność w pasmie

Specjalny dipol "V" pozwalający na regulacje charakterystyki częstotliwości dzięki ustawieniu direktorów

10-elementowy reflektor

Innowacyjny system szybkiego i bezpiecznego montażu re flektorów

Wykonana z wysokiej jakości aluminium gwarantującym długą żywotność anteny

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Napisz komentarz

ANTENA NAZIEMNA TELEVES ZENIT MIX LTE 149301

ANTENA NAZIEMNA TELEVES ZENIT MIX LTE 149301

Antena renomowanej hiszpańskiej firmy TELEVES, nowoczesna antena kierunkowa Televes V Zenit z wbudowanym filtrem LTE.

Model 149301.

Zobacz również