Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ANTENA KIERUNKOWA ZEWNĘTRZNA L4G MIMO 4G/3G/2G LTE 2x15mb

Nowy

309,00 zł

Zewnętrzna antena kierunkowa do wzmocnienia sygnału telefonii komórkowej Model L4G  2 x 15 dBI


 

More details

DOSTĘPNE

L4G MIMO / 15 dBi - zespół dwóch wielopasmowych anten do transmisji danych komórkowych. L4G MIMO przeznaczony do pracy w trybie zróżnicowanych kanałów nadawania i odbioru. Pracuje we wszystkich obecnych i przyszłościowych sieciach w Polsce i Europie.

W zestawie z kablami o  długości 2x15m zakończony wtykiem SMA.

Jest to układ dwóch kierunkowych anten zewnętrznych przeciwnie spolaryzowanych, przeznaczonych do transmisji danych w sieciach komórkowych w systemie DC (Dual Carrier). Dwie anteny ustawione w układzie X-pol, zapewniają doskonałą separację pomiędzy kanałami  transmisji MIMO. Zespół zmniejsza tym samym ilość błędów w sygnale i podnosi na wyższy poziom szybkość przesyłu danych. Znakomicie rozwiązuje problem, gdy sygnał jest zbyt słaby do poprawnej pracy modemu czy repetera. Nowoczesna konstrukcja, logarytmiczno-periodyczna budowa, daje wysoki zysk przy bardzo  szerokim paśmie przenoszony częstotliwości. Fabrycznie przygotowana do bezpośredniego montażu na maszcie. Nie wymaga  doświadczenia od osoby dokonującej  montażu. Wystarczy zamontować antenę na maszcie, wykierować na nadajnik, podłączyć kable do modemu aby uzyskać poprawę poziomu sygnału i wydatnie podnieść szybkość Internetu. Antena zwarta dla prądu stałego, co chroni wejścia modemów przed szkodliwym oddziaływaniem elektryczności statycznej. Trwała solidna konstrukcja, odporna na skrajne warunki atmosferyczne, gwarantuje długą niezawodną pracę. Konstrukcja uchwytu mocującego posiada duży zakres regulacji średnicy zastosowanych masztów czy kąta pochylenia anteny  w płaszczyźnie pionowej (50 st.). Jest to parametr bardzo praktyczny w terenie górzystym oraz przy niewielkich odległościach od masztu anteny nadawczej. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jak aluminium, stal ocynkowana, tworzywa sztuczne modyfikowane.

 

Zakresy częstotliwości pracy: 800, 900, 1800, 2100 2300, 2600 MHz.

Obsługuje technologie:

4G LTE MIMO Dual Carrier, HSPA + Dual Carrier

4G MIMO 2300MHz i 2600MHz

3G, 2G

Obsługuje również sieci WiFi Wireless 2400MHz na dwie anteny.

 

Zastosowanie:

Wszystkie modemy i routery 4G-LTE, HSPA +,  WCDMA, UMTS, HSPA, 3G, 2G/GSM

Umożliwia zbudowanie niezawodnego podłączenia do usług szybkiego Internetu szerokopasmowego.

Wymagana dla obszarów o słabym i średnim poziomie sygnału oraz w terenach miejskich o gęstej zabudowie.

 

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Napisz komentarz

ANTENA KIERUNKOWA ZEWNĘTRZNA L4G MIMO 4G/3G/2G LTE 2x15mb

ANTENA KIERUNKOWA ZEWNĘTRZNA L4G MIMO 4G/3G/2G LTE 2x15mb

Zewnętrzna antena kierunkowa do wzmocnienia sygnału telefonii komórkowej Model L4G  2 x 15 dBI


 

Zobacz również