Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TP-LINK KARTA WI-FI NANO USB TL-WN725N 150Mb/S

Nowy

49,00 zł

Zastosowanie produktu

Nano bezprzewodowa karta sieciowa USB TL-WN725N umożliwia połączenie laptopa lub komputera stacjonarnego z siecią bezprzewodową z prędkością 150Mb/s. 

More details

DOSTĘPNE

Zastosowanie produktu

Nano bezprzewodowa karta sieciowa USB TL-WN725N umożliwia połączenie laptopa lub komputera stacjonarnego z siecią bezprzewodową z prędkością 150Mb/s. To miniaturowe urządzenie zostało opracowane dla zapewnienia jak największej wygody. Po połączeniu do portu USB komputera może już tam pozostać, zarówno w domu jak i podczas podróży. Umożliwia również korzystanie z zaawansowanych zabezpieczeń i łatwą instalację.

 

Miniaturowe wymiary - podłącz i zapomnij

 Dzięki miniaturowym wymiarom i wyjątkowemu wzornictwu możesz podłączyć urządzenie do dowolnego portu USB i je tam pozostawić, bez obaw o blokowanie dostępu do sąsiednich portów USB lub wypadanie urządzenia przy przenoszeniu laptopa.

 

Stabilne połączenie bezprzewodowe w standardzie N z prędkością do 150Mb/s

Urządzenie TL-WN725N jest zgodne ze standardami 802.11 b/g/n i pozwala na szybką bezprzewodową transmisję danych z prędkością do 150Mb/s idealną dla pozbawionych opóźnień gier online oraz strumieniowych transmisji wideo.

 

Zaawansowane zabezpieczenia - obsługa szyfrowania WPA / WPA2

Szyfrowanie WEP nie jest już namocniejszym i najbezpieczniejszym zabezpieczeniem sieci bezprzewodowych. Urządzenie TL-WN725N wspiera szyfrowanie WPA/WPA2, stworzone przez Wi-Fi Alliance™, promujące zgodność systemów przy zachowaniu bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej i skutecznej ochony użytkowników.

 

Łatwe użytkowanie dzięki dołączonej płycie CD

Karta TL-WN725N dostarczana jest z płytą CD zawierającą oprogramowanie pozwalające na łatwą instalację urządzenia i skonfigurowanie parametrów połaczenia sieci bezprzewodowej, w tym także jej zabezpieczeń, nawet przez początkujących użytkowników.

 

 

Najważniejsze cechy produktu:

 

Miniaturowe wymiary: 18.6x15x7.1mm (0.73x0.59x0.28cala)

 

Połączenia bezprzewodowe w standardzie N z prędkością do 150Mb/s

 

Obsługa standardu WMM (Wi-Fi Multimedia) umożliwiającego płynną, strumieniową transmisję danych takich jak wideo, muzyka, rozmowy wideo

 

Obsługa programowego WPS

 

Obsługa funkcji Soft AP pozwalającej na bezprzewodowe udostępnianie połączenia z Internetem

 

Zaawansowane zabezpieczenia: Obsługa 64/128-bitowych zabezpieczeń WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES) oraz IEEE 802.1X

 

Obsługa Windows XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit

 

Obsługa połączeń w trybach ad-hoc i infrastruktury

 

Zgodność z produktami działającymi w standardach 802.11b/g/

 

Napisz komentarz

TP-LINK KARTA WI-FI NANO USB TL-WN725N 150Mb/S

TP-LINK KARTA WI-FI NANO USB TL-WN725N 150Mb/S

Zastosowanie produktu

Nano bezprzewodowa karta sieciowa USB TL-WN725N umożliwia połączenie laptopa lub komputera stacjonarnego z siecią bezprzewodową z prędkością 150Mb/s. 

Zobacz również