Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

WZMACNIACZ AVANT HD TELEVES 5329

Nowy

1 390,00 zł

WZMACNIACZ AVANT HD TELEVES

NR KAT. 532901

 

More details

DOSTĘPNE

WZMACNIACZ AVANT HD TELEVES

NR KAT. 532901

 

 

Zaprojektowany jako wzmacniacz czołowy, posiada wejścia FM, VHF, 3 UHF, wejście Wszystkie Pasma i FI. Zaprojektowany do pracy zarówno z kanałami analogowymi jak i cyfrowymi. Wejście VHF można używać z antenami do Pasma I, Pasma III, lub DAB (Radio Cyfrowe). 3 wejścia UHF łącznie dysponują 10 konfigurowalnymi filtrami. W każdym z nich można ustawić od 1 do 5 kolejnych kanałów, zezwalając na maksymalnie 50 kanałów ze wszystkimi włączonymi filtrami. Wejście Wszystkie Pasma zostało zaprojektowana by wzmocnić kanały przetworzone przez urządzenia T05.

 

Zysk dostosowuje się automatycznie biorąc pod uwagę poziom zaprogramowanego wyjścia.

 

Wejście IF umożliwia wzmocnienie sygnału wybranej satelity, pasmo pracy i polaryzację (13/17 V i obecność/brak tonu 22 KHz)

 

Poziom wyjścia wszystkich wzmacnianych kanałów wyrównuje się na odpowiedniej wartości. Pozwala stworzyć wyrównanie stoku automatycznie lub ręcznie.

 

Wielka zaleta tego urządzenia leży w jego uniwersalności. Pozwala pracować ze wszystkimi typami sygnałów i dzięki temu, pozwala łączyć instalacje ICT jak np. w domach jednorodzinnych.

Napisz komentarz

WZMACNIACZ AVANT HD TELEVES 5329

WZMACNIACZ AVANT HD TELEVES 5329

WZMACNIACZ AVANT HD TELEVES

NR KAT. 532901

 

Zobacz również