Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT DIGITRADIO 306 DAB+ FM CYFROWE RADIO

Nowy

489,00 zł

DigitRadio 306 to doskonały przykład na to jak powinno wyglądać radio do odbioru DAB+.

More details

DOSTĘPNE

DigitRadio 306 to doskonały przykład na to jak powinno wyglądać radio do odbioru DAB+. Nowoczesny eleganckie kształty tego modelu doskonale pasują do jego możliwości. Do produkcji tego modelu wykorzystaliśmy między innymi wysokiej jakości aluminium czy elementy drewniane. Dzięki ich połączeniu udało się uzyskać doskonały balans pomiędzy pięknymi kształtami a jakością odtwarzanej muzyki.

DigitRadio 306posiada szereg praktycznych funkcji tj.: tworzenie list stacji ulubionych (10DAB+/10FM), głośnik z funkcją bassreflex, wejście AUX-IN (do podłączenia np. odtwarzaczy MP3), złącze słuchawkowe, funkcję budzika i wyłącznika czasowego oraz regulację podświetlenia ekranu.

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę teleskopową. Dzięki wejściu audio z zewnętrznego źródła może posłużyć także za wzmacniacz.

TechniSat DigitRadio 306 to nowe cyfrowe radio umożliwiające odbiór sygnału DAB+, DAB oraz FM. Ciekawy kształt, unikalne materiały oraz praktyczna obsługa sprawiają, że model ten cieszy się ogromną popularnością u naszych zachodnich sąsiadów.

Dodatkowo DigitRadio 300 wyposażono w praktyczny wyświetlacz LCD z podświetleniem. Dzięki niemu z łatwością można rozpoznać stację radiową, nadawcę, nazwę wykonawcy, albumu czy też tytuł utworu!

Zegar

Na wbudowanym ekranie obok informacji o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem.

Budzik / Sleeptimer

Produkt ten jest wyposażony w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do Państwa dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi Państwa muzyką z ulubionego programu.

Uwaga! Odbiór cyfrowego radia DAB+ tylko na obszarach pokrytych sygnałem, szczegóły w linkach pod opisem.

Napisz komentarz

TECHNISAT DIGITRADIO 306 DAB+ FM CYFROWE RADIO

TECHNISAT DIGITRADIO 306 DAB+ FM CYFROWE RADIO

DigitRadio 306 to doskonały przykład na to jak powinno wyglądać radio do odbioru DAB+.

Zobacz również