Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT DIGITRADIO 80 DAB+

Nowy

649,00 zł

Cyfrowy odbiór stacji radiowych, elegancki design i doskonała funkcjonalność - radio DigitRadio 80 jest twoim nowym radiem z zegarem najwyższej klasy

More details

NIEDOSTĘPNE

Cyfrowy odbiór stacji radiowych, elegancki design i doskonała funkcjonalność - radio DigitRadio 80 jest twoim nowym radiem z zegarem najwyższej klasy, z wykończeniem na wysoki połysk i wysokiej jakości aluminiowym frontem, które wzbogaca każdą sypialnie.

Jako radio budzik, urządzenie przekonuje wyświetlaczem OLED z funkcją ściemniania, dwoma osobnymi czasami budzenia, regulowanym rytmem budzenia oraz funkcją drzemki i funkcją wyłączania. Przycisk drzemki jest łatwo dostępny w górnej części radia.

Ponadto radio DigitRadio 80 wyróżnia się czystym dźwiękiem stereo i oferuje doskonałą jakość odbioru radia. Dla stacji radiowych DAB+ i FM , do dyspozycji po 10 miejsc w pamięci.

Absolutna cecha szczególna: oprócz dwóch anten (antena teleskopowa i antena przewodowa) można, za pomocą złącza IEC, podłączyć kolejną antenę zewnętrzną poprawiający odbiór stacji radiowych. Za pomocą wejścia AUX-IN podłącz zewnętrzne źródło muzyki, ponadto, takich jak np. smartfon, który jednocześnie w nocy jest ładowany za pomocą portu USB radia.

UKF/ RDS

Z tym urządzeniem odbierzecie Państwo najnowsze stacje cyfrowego radia, jak również tradycyjne kanały z częstotliwości UKF. System RDS (Radio Data System) wyświetla na ekranie urządzenia dodatkowe informacje od nadawcy np. tytuł i wykonawcę aktualnie nadawanego utworu.

Zegar

Na wbudowanym ekranie obok informacji o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem.

Budzik / Sleeptimer

Produkt ten jest wyposażony w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do Państwa dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi Państwa muzyką z ulubionego programu.

Uwaga! Odbiór cyfrowego radia DAB+ tylko na obszarach pokrytych sygnałem, szczegóły w linkach pod opisem.

Napisz komentarz

TECHNISAT DIGITRADIO 80 DAB+

TECHNISAT DIGITRADIO 80 DAB+

Cyfrowy odbiór stacji radiowych, elegancki design i doskonała funkcjonalność - radio DigitRadio 80 jest twoim nowym radiem z zegarem najwyższej klasy

Zobacz również