Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECHNISAT DIGITRADIO 110IR DAB+ S/PDIF

Nowy

759,00 zł

DigitRadio 110 IR radio DAB+ oraz UKF/FM z dużym wyświetlaczem TFT 3.2 jest końcowym  odbiornikiem do strumieniowego przesyłania  radia i adapterem dla systemów multiroom hi-fi do słuchania muzyki w domu!

More details

NIEDOSTĘPNE

DigitRadio 110 IR radio DAB+ oraz UKF/FM z dużym wyświetlaczem TFT 3.2 jest końcowym  odbiornikiem do strumieniowego przesyłania  radia i adapterem dla systemów multiroom hi-fi do słuchania muzyki w domu!

Urządzenie można podłączyć np.

 -domowego zestawu stereo

- wzmacniaczy i amplitunerów bez DAB+  

- aktywnych głośników

można poczuć przyjemność z odbioru radia DAB +, FM, czy nawet radia internetowego za pośrednictwem zintegrowanej sieci WLAN.                                                                               

Adapter odtwarza również utwory z sieci domowej DLNA / UPnP.

Dodatkowo DigitRadio można zsynchronizować  np.  ze smartfonem, tabletem i poprzez Bluetooth można przesyłać muzykę z urządzenia przenośnego do DigitRadio 110 IR.

Aby kontrolować szeroką gamę funkcji można korzystać z aplikacji zmodernizowanego MyDigitRadio (dostępne dla iOS i Android), jak również dla konta Premium Spotify (dostępny osobno).

Digitradio dzięki aplikacji MyDigitRadio daje nam możliwość centrum dowodzenia multiroom dla strumieniowego przesyłania muzyki i wyboru źródeł, które pozwala słuchać  ulubionej muzyki i radia w sieci WLAN w różnych pomieszczeniach.

Zatem DigitRadio 110 IR to doskonały sposób, aby połączyć istniejące systemy HiFi i urządzenia wyjściowe audio w systemie multiroom.

Digitradio zostało wyposażone w cyfrowe wyjście dźwięku S/PDIF

Model posiada moduł WiFi gwarantujący bezprzewodowe połączenie z lokalną siecią Internetową. Łączność z Internetem umożliwia odbiór ponad 15,000 stacji radia internetowego z całego Świata.

Digit Radio 100 IR jest wolne od szumów radiowych w doskonałej cyfrowej jakości. DAB+ pokonuje regionalnie ograniczoną gamę stacji FM, oferując więcej niż kilkanaście stacji radiowych. Żmudne wyszukiwanie i strojenie stacji radiowych to przeszłość, wszystko co musisz zrobić, to wybrać z listy nazwę stacji, którą chcesz słuchać. Z tym urządzeniem odbierzecie Państwo najnowsze stacje cyfrowego radia, jak również tradycyjne kanały z częstotliwości UKF.

Główne cechy:

UKF/ RDS

Z tym urządzeniem odbierzecie Państwo najnowsze stacje cyfrowego radia, jak również tradycyjne kanały z częstotliwości UKF. System RDS (Radio Data System) wyświetla na ekranie urządzenia dodatkowe informacje od nadawcy np. tytuł i wykonawcę aktualnie nadawanego utworu.

Radio internetowe

Dzięki funkcji radia internetowego zyskacie Państwo dostęp od tysięcy stacji radiowych z całego Świata, np. dzięki podłączeniu do sieci lokalnej urządzenie ma dostęp do internetu. Nasi specjaliści stale rozbudowują i aktualizują lista kanałów radiowych.

Streaming audio

Streaming audio umożliwia nieograniczony dostęp do zasobów w sieci UPnP np. plików multimedialnych zapisanych na komputerze lub na dysku twardym wbudowanym w dekoderze czy telewizorze. Teraz łatwo odtworzysz na telewizorze np. film zapisany na Twoim komputerze.

Zegar

Na wbudowanym ekranie obok informacje o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem.

Bluetooth Audio-Streaming

Bluetooth Audio Streaming umożliwia połączenie np. ze smartfonem, tabletem i poprzez Bluetooth można przesyłać muzykę z urządzenia przenośnego do DigitRadio 110 IR.

Multiroom

Dzięki multiroom możesz połączyć  radia cyfrowe z różnych pomieszczeń w sieci do grupy i korzystać z urządzeń na całym świecie przy muzyce wybranego źródła muzyki, takich jak Spotify.

Kontrole i konfiguracje nad multiroom możesz mieć za pomocą aplikacji MyDigitRadio , która jest dostępna dla iOS i Android.

Spotify Connect

Odkryj miliony utworów bez reklamy w najwyższej jakości dźwięku. Teraz możesz korzystać z aplikacji Spotify na smartfonie, tablecie lub PC do odtwarzania ulubionych artystów i najnowsze hity na nowym DigitRadio z Spotify Connect.

Budzik / timer wyłączania

Produkt ten jest wyposażony w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do Państwa dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi Państwa muzyką z ulubionego programu.

 

Specyfikacja:

Wejścia/Wyjścia

Cyfrowe audio optyczne SPDIF

Analogowe wyjście audio (3,5mm)

Złącze anteny zewnętrznej

 

Pobór mocy

W trakcie pracy 3 W

Dioda czuwania 0,89 W

 

Odbiór

Digital Band III, DAB, DAB + 174 - 240 MHz

Analogowy FM 87,5 - 108 MHz

radio internetowe

 

Inne funkcje

Strumieniowe audio

(UPnP, Bluetooth, Spotify, Multiroom)

Pamięć ulubionych kanałów FM 10

Pamięć ulubionych kanałów DAB + 10

 

Środowisko pracy

Wilgotność  5 - 90%

Temperatura otoczenia  5 - 35 ° C

 

Zasilacz

Napięcie znamionowe 230 V

Częstotliwość 50 Hz

Zasilacz DC 6V / 500mA

 

Sieć i komunikacja

WLAN 802.11 a / b / g / n (2,4 GHz, 5 GHz)

Gwarancja 24 miesiące

Napisz komentarz

TECHNISAT DIGITRADIO 110IR DAB+ S/PDIF

TECHNISAT DIGITRADIO 110IR DAB+ S/PDIF

DigitRadio 110 IR radio DAB+ oraz UKF/FM z dużym wyświetlaczem TFT 3.2 jest końcowym  odbiornikiem do strumieniowego przesyłania  radia i adapterem dla systemów multiroom hi-fi do słuchania muzyki w domu!

Zobacz również