Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ANTENA DVBT TELEVES DAT HD BOSS LR UHF 149741

Nowy

330,00 zł

Nowoczesna antena kierunkowa DAT HD BOSS hiszpańskiego producenta Televes z najnowszej generacji przedwzmacniaczem z autoregulacją poziomu sygnału. 

More details

NIEDOSTĘPNE

Nowoczesna antena kierunkowa DAT HD BOSS hiszpańskiego producenta Televes z najnowszej generacji przedwzmacniaczem z autoregulacją poziomu sygnału. Antena przeznaczona jest do odbioru zarówno sygnału cyfrowego DVB-T nadawanego z nadajników naziemnych jak i sygnału analogowego, pracująca w paśmie UHF (kanały 21-69). Profesjonalne wykonanie anteny gwarantuje odbiór programów w najwyższej jakości. Dzięki swojej konstrukcji antena charakteryzuje się szczególnie dużym zyskiem do 32 dB.

Inteligencja tej anteny polega na opatentowanej technologii BOSS TECH (Balanced Output Signal System), który automatycznie reguluje poziom sygnału wyjściowego. Televes zastosował w tej antenie swoje trzy europejskie patenty, które m.in. mają bronić tej anteny przed chińskimi podróbkami. Antena jest produkowana z elementów metalowych - aluminium z odpowiednią pokrywą cyny. Plastikowe elementy w kolorze żółtym i białym wykonano z bardzo odpornego na promienie UV tworzywa ABS.

 

Wszystkie innowacyjne elektroniczne części z anteny DAT HD są w pełni zabudowane, co oznacza, że szum jest znacznie zredukowany, co poprawia stosunek sygnał/szum w paśmie UHF. Elektronikę anteny zabezpieczono osiągając lepszą eliminację zakłóceń z innych pasm (GSM). W ten sposób zoptymalizowano wzmocnienie w celu lepszego wsparcia sygnału nierównowagi na antenę i poprawa stosunku sygnał / szum w całym paśmie.

Co najważniejsze, wszystkie elementy BOSS TECH i dipola anteny DAT HD są połączone i uziemione. Koncepcja budowy anteny DAT HD sprawia, że jest to pod względem elektromagnetycznym jedna z najbardziej bezpiecznych anten na europejskim rynku.

Dopracowana i solidna konstrukcja oraz staranne wykończenie poszczególnych elementów oraz precyzyjny montaż całości zapewniają niezawodną pracę anteny przez wiele lat. Trwałość anteny została wszechstronnie przebadana pod względem zmiennych warunków klimatycznych (zmiany temperatury powietrza, wilgotności i zasolenia), drgań i naprężeń oraz naporu wiatru. 

DAT HD BOSS 790 LR jest specjalnie zaprojektowana dla obszarów, w których warunki odbioru sygnału są szczególnie trudne. Antena charakteryzuje się wyższym zyskiem i  kierunkowością.

 

Najważniejsze cechy:

 

• Antena wykonana z aluminium (bez dodatków stali)

• Plastyk wykonany z odpornego na promienie UV - ABS

• Mocowania elementów wykonane z ZAMAKu (stop aluminium i cynku)

• Możliwość montażu na masztach średnicy do 80mm

• Antena posiada przedwzmacniacz niskoszumowy 12dB dla zakresu UHF

• Przedwzmacniacz bez zasilania automatycznie przełącza w tryb symetryzator

• Przedwzmacniacz / symetryzator w pełni ekranowany (ochrona przed zakłóceniami) i zabezpieczony przed przepięciami

• BOSS - antena automatycznie dopasowuje poziom wzmocnienia zależnie od poziomów sygnałów odbieranych przez antenę)

• Różnej długości direktory eliminują wrażliwości anteny na echo (odbicie od podłoża)

• Anteny posiadają filtry wycinające pasma GSM (tzw. GSM Rejector)

 

Antena specjalnie zaprojektowana do izolacji między pasmem przeznaczonym na LTE 800/4G (tzw. Dywidenda Cyfrowa) a pasmem telewizyjnym po dywidendzie.

Antena zawiera technologię BOSStech, z ulepszonymi charakterystykami elektrycznymi.

Zawiera układ BOSSTech w puszce połączeniowej (złącze F).

 

Wykonana z aluminium (nierdzewna).

 

Napisz komentarz

ANTENA DVBT TELEVES DAT HD BOSS LR UHF 149741

ANTENA DVBT TELEVES DAT HD BOSS LR UHF 149741

Nowoczesna antena kierunkowa DAT HD BOSS hiszpańskiego producenta Televes z najnowszej generacji przedwzmacniaczem z autoregulacją poziomu sygnału. 

Zobacz również