Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Tunery Naziemne DVB-T2 

 • 139,00 zł

  Odbiornik (popularnie określany jako tuner lub dekoder STB) Ariva T750i obsługuje darmowe kanały nadawane w cyfrowej telewizji naziemnej w technologii MPEG-4 z dźwiękiem Dolby Digital Plus. Złącze USB z funkcją timeshift oraz obsługą multimediów, sprawia, że odbiornik stanowi domowe centrum multimedialnej rozrywki.

  Dostępne
 • 119,00 zł

  TerraBox T2 HD to najnowszy multimedialny dekoder DVB-T/T2 HD do odbioru naziemnej TV cyfrowej. TerraBox T2 HD to kolejny ekspert w dziedzinie odbioru cyfrowej TV naziemnej w jakości SD i HD. 

  Dostępne
 • 119,00 zł

  Odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 Globo HD N5 umożliwia odbiór niekodowanych kanałów nadawanych w technologii MPEG-2/MPEG-4, zarówno w standardowej rozdzielczości SD, jak i wysokiej HD. 

  Dostępne
 • 99,00 zł

  Tuner HD do cyfrowej telewizji naziemnej mpeg4 z możliwością nagrywania na zewnętrzny dysk USB, wejścia Scart, HDMI, niskie zużycie prądu.

  Dostępne
 • 99,00 zł

  Nowy model dekodera firmy Opticum Lion 2M, dekoder do odbioru programów cyfrowych telewizji naziemnej STB Full HD.

  Dostępne
 • 99,00 zł

  Ferguson Ariva T20 jest bardzo prostym urządzeniem w obsłudze i montażu. Wystarczy podłączyć antenę telewizji naziemnej oraz przewód HDMI do telewizora aby cieszyć się wysokiej jakości obrazem i dźwiękiem.

  Dostępne
 • 149,00 zł

  Przedmiotem sprzedaży jest tuner do odbioru kanałów naziemnych DVB-T/T2 ODIN TV BOX, dodatkowo umożliwia oglądanie płatnej telewizji internetowej IPTV/H.265. Firmy OPTICUM model ODIN TV BOX.

  Dostępne
wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów