Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Pozostałe 

 • 429,00 zł

  Multiswitch Inverto IDLU-UST110-CUO1O-32P do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej o technologię jednokablową Unicable I/II. Idealne rozwiązanie jeśli posiadamy już klasyczną instalację multiswitchową i nie można jej rozbudować o kolejne kable.

  Dostępne
 • 249,00 zł

  Multiswitch  to główne urządzenie instalacji satelitarnej, w której możemy stworzyć sieć niezależnie działających gniazd abonenckich.

  Dostępne
 • 169,00 zł

  Multiswitch OPTICUM OMS 5/8P służy do przełączania doprowadzonych do niego oddzielnymi przewodami, kilku sygnałów satelitarnych z różnych polaryzacji i przesyłania ich do kilku tunerów TV-SAT.

  Dostępne
 • 489,00 zł

  Nowatorskie urządzenie - polska myśl techniczna. Rozwiązanie integruje w jednej obudowie wzmacniacz kanałowy i multiswitch co optymalizuje koszty instalacji i zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce w skrzynce dystrybucyjnej RTV-SAT. Urządzenie jest dedykowane do instalacji RTV-SAT w domach jednorodzinnych.

  Dostępne
 • 3 199,00 zł

  Dwuwstęgowa, 8-kanałowa stacja czołowa DVB-08T zamienia cyfrowy sygnał telewizji naziemnej DVB-T (MPEG2/MPEG4) na analogowy sygnał PAL, w kanałach 21-69 UHF umożliwiając odbiór 8 kanałów cyfrowych na analogowych odbiornikach telewizyjnych.

  Dostępne
wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów